Početna
Uplate za Dom
Linkovi
Javne nabavke
Pravilnici
Bezbedan dom
Galerija
Kontakt
 
 Obaveštenje o useljenju 
 Konačna lista primljenih učenica za školsku 2020/2021....
 Upis u Srednjoškolski dom za školsku 2020/2021....

Direktor
  Svetlana Dankuc, prof. pedagogije sdom@eunet.rs
 
Vaspitaci
  Danica Popović,
prof. fizickog vaspitanja
danica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Radmila Miletić,
prof. sociologije
radmila@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jasmina Bašić Bu,
dipl. fizičar
jasmina@srednjoskolskidom.edu.rs
  Vlasta Pokas Maestraći,
prof. fizičkog vaspitanja, prof. solfeđa i dipl. orguljaš
vlasta@srednjoskolskidom.edu.rs
  Milica Ljubenković Dević,
prof. srpskog jezika i književnosti
milica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jelena Drinić,
prof. engleskog jezika i književnosti
jelena@srednjoskolskidom.edu.rs
  Ljubica Soro,
dipl. biolog
ljubica@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Strucni saradnik
  dr Marija Vukelić,
psiholog
marija@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Sekretarijat
  Bojana Pribilović
- sekretar ustanove
bojana.pribilovic@srednjoskolskidom.edu.rs
  Slavica Ašćerić
- službenik za javne nabavke
slavica.asceric@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Računovodstvo
  Natasa Savić
- rukovodilac finansijsko-računovodstvenih poslova
natasa@srednjoskolskidom.edu.rs
  Sandra Majdandžić
- diplomirani ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove
sandra@srednjoskolskidom.edu.rs
  Biljana Isak
- referent za ishranu i smeštaj
biljana@srednjoskolskidom.edu.rs
  Dejan Jošić
- magacioner/ekonom
 
Majstori održavanja/domari
  Željko Vukobrat
  Boško Vukobrat
 
Čistačice
  Mira Čokić
  Aleksandra Hromiš
  Ravijojla Kovacević
 
Služba ishrane
  Branka Škuranj,
šef kuhinje
  Maria Stojanović,
kuvar
  Ružica Zupančić,
kuvar
  Tanja Ožvat,
pomoćni kuvar
  Spasenka Trifunov,
pomoćni kuvar
  Jelena Rikić,
kuvar/poslastičar
     
Tel: 021.423.664 :: Sekretarijat: 021.523.636 :: Fax: 021.523.636 :: e-mail: sdom@eunet.rs
Dobrodošli na stranice Srednjoškolskog doma Novi Sad...! .::. Danas je 28.10.2020. godine. Tačno je 21:08:26 casova.
 © 2013 Srednjoskolski dom Novi Sad


Powered by SpiritCom
Ukupno posetioca: 10208 Ukupno posetioca: 10208 Ukupno posetioca: 10208 Ukupno posetioca: 10208 Ukupno posetioca: 10208
8xqa9_hxyf