Početna
Uplate za Dom
Linkovi
Javne nabavke
Pravilnici
Bezbedan dom
Galerija
Kontakt
 
 Obaveštenje o useljenju u Dom za školsku 2018/2019.... 
 Konačna rang lista konkursa za školsku 2018/2019....
 Upis u Srednjoškolski dom za školsku 2018/2019....

Direktor
  Svetlana Dankuc, dipl. pedagog sdom@eunet.rs
 
Vaspitaci
  Danica Popović,
prof. fizickog vaspitanja
danica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Radmila Miletić,
prof. sociolog
radmila@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jasmina Bašić Bu,
dipl. fizicar
jasmina@srednjoskolskidom.edu.rs
  Vlasta Pokas,
prof. fizičkog vaspitanja, prof. solfeđa i dipl. orguljaŠ
vlasta@srednjoskolskidom.edu.rs
  Milica Ljubenković,
prof. srpskog jezika i knjizevnosti
milica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jelena Drinić,
prof. engleskog jezika i knjizevnosti
jelena@srednjoskolskidom.edu.rs
  Ljubica Soro,
dipl. biolog
ljubica@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Strucni saradnik
  dr Marija Vukelić,
psiholog
marija@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Sekretarijat
  Natasa Savić
- šef računovodstva
natasa@srednjoskolskidom.edu.rs
  Sandra Majdandžić
- referent za finansijske poslove
sandra@srednjoskolskidom.edu.rs
  Biljana Isak
- ekonom
biljana@srednjoskolskidom.edu.rs
  Gordana Dankuc
- tehnički sekretar
gordana@srednjoskolskidom.edu.rs
  Bojana Pribilović
- službenik za javne nabavke
bojana.pribilovic@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Kuvarice
  Branka Škuranj,
šef kuhinje
  Tanja Ožvat
  Spasenka Trifunov
  Ružica Zupančić
  Maria Stojanović
  Jelena Stojević
 
Tehnicko osoblje
  Boško Vukobrat
  Željko Vukobrat
  Dejan Josić - magacioner
 
Higijeničarke
  Ravijojla Kovacević
  Aleksija Miljić
  Aleksandra Hromiš
     
Tel: 021.423.664 :: Sekretarijat: 021.523.636 :: Fax: 021.523.636 :: e-mail: sdom@eunet.rs
Dobrodošli na stranice Srednjoškolskog doma Novi Sad...! .::. Danas je 21.03.2019. godine. Tačno je 13:37:35 casova.
 © 2013 Srednjoskolski dom Novi Sad


Powered by SpiritCom
Ukupno posetioca: 1088 Ukupno posetioca: 1088 Ukupno posetioca: 1088 Ukupno posetioca: 1088
8xqa9_hxyf